Hledáš nápad na sport, který jde dělat ve dvou? Takový, který můžete dělat v páru, ať už v létě, nebo v zimě? Nadšenci sportů jistě hledají všelijaké alternativy sportu pro dva, aby je mohli dělat se svým partnerem, kamarádem nebo kamarádkou a my ti přesně takové aktivity přinášíme.

Pro dvojičky na léto

V létě máš spoustu možností, hlavně co se outdoorových sportů týče. Nabízí se pustit se do turistiky, a to nejen té vysokohorské, vyrazit se dá i na delší pochody s příjemným převýšením.

Dalším sportem, je plavání. Proč si v horkém letním dni nezajít někam k vodě? Plavání je ideální sport k rehabilitaci a posilování těla i jeho výdrže. Ve vodě zkuste jízdu na paddleboardu nebo kajaku, u toho se dá zároveň bez problémů pokecat.

Velmi oblíbené je i venkovní lezení na skalách nebo brusle, kolo či koloběžka

Sportovní aktivity pro dva na zimu

Zima. Ideální čas na zahřátí. A jak lépe se zahřát než sportem. V zimě se dá oddávat sportům na sněhu či ledu. Vyrazte na lyže či snowboard. Pokud v létě milujete brusle, pusťte se do ledních bruslí.

Nebo najděte nějaký kopeček a s boby či lopatou zavzpomínejte na dětské hrátky a sjíždění kopce.

Špatné počasí, zima, nebo moc horko?

I pro situace výše uvedené máme řešení. Můžeš využít aktivit, které se dají dělat pod střechou. Pokud jste aktivnější kusy, bude vaší dvojičce vyhovovat badminton, tenis nebo squash. Ve svém okolí určitě najdeš sportovní centra nebo jiné prostory, kde se dají tyto aktivity provozovat, takže tě ani vánice nezastaví. 

Přečti si také:   Netradiční sporty, které stojí za vyzkoušení

Pokud si chcete ověřit důvěru ve vztahu nebo kamarádství, zkuste lezeckou stěnu. Nebaví tě klasické lezení? Vytáhni někoho na bouldering.

Pro sportovně líné tu jsou sporty jako šachy, kulečník, biliard nebo šipky. Najdeš je většinou v každé větší hospodě, a pokud zrovna nemáš s kolegou nebo partnerem chuť se potit, je to ideální zábava.

Jestli hledáš vyloženě párovou aktivitu, zkus vzít svou polovičku na párovou jógu, kde prohloubíte váš vztah, protáhnete a posílíte tělo i ducha.

Baví tě sportovat? Vyzkoušej i některé z netradičních sportů!