Jste vášniví hráči, kteří chtějí mít co nejlepší zážitek z hraní her na mobilním zařízení? Pak je tento článek určený právě vám. Poradíme vám v něm, které hry z těch aktuálně dostupných pro iPhone jsou za nás ty nejlepší a nejzábavnější i to, jaký iPhone je pro pořádné gamery nejvhodnější.

Kdo si hraje, nezlobí: hry na iPhone

iPhone je známý svou kvalitou, rychlostí a spolehlivostí. To jsou vlastnosti, které ocení každý hráč. V App Store najdete hry na iPhone různorodých žánrů – např. akční, logické i dobrodružné. Některé z nich jsou zdarma, jiné jsou dostupné za poplatek. Jak se v pestré nabídce stovek her neztratit? Vybrali jsme pro vás souhrn těch nejzajímavějších a nejzábavnějších her na trhu. Mezi ty nejoblíbenější patří například:

  • Minecraft – kreativní sandboxová hra, ve které si můžete stavět svůj vlastní svět z kostek a prozkoumávat ho s přáteli.
  • Among Us – sociálně dedukční hra. Spolupracujte s ostatními hráči a odhalte společně zrádce, který se mezi vámi ukrývá.
  • Candy Crush Saga – sladká logická hra, ve které musíte spojovat stejnobarevné bonbóny a plnit různé úkoly.
  • Call of Duty: Mobile – akční střílečka z pohledu první osoby, ve které se můžete utkat s ostatními hráči v různých prostředích.
  • Genshin Impact – dobrodružná RPG hra, ve které se vydáte do otevřeného světa plného magie a boje.

Tip: Pokud chcete mít z hraní na iPhone ještě lepší zážitek, doporučujeme vám pořídit si herní ovladač, který snadno připojíte ke svému telefonu. Umožní vám ovládat hru pohodlněji, a tak se do hraní více ponořit.

Jaký iPhone vybrat

Rozhodli jste se pořídit si nový iPhone pro gaming a ptáte se, který model je pro vás nejlepší? Na trhu je k dispozici několik modelů iPhonů, které se liší velikostí, výkonem a přirozeně i cenou. Obecně platí, že čím vyšší číslo model nese, tím vyšší je kvalita jeho displeje, baterie i procesoru.

Přečti si také:   Filmy podle skutečné události aneb na co se zaručeně podívat?

Pro hráče je důležité mít dostatečně velké úložiště, aby si mohli stáhnout všechny své oblíbené hry. Nezanedbatelnou roli hraje velikost operační paměti. Velký displej napomáhá k tomu, abyste ve hře mohli vnímat všechny detaily. A samozřejmě je potřeba mít na nákup telefonu také dostatek peněz.

iPhony a hry na iPhony

Náš favorit: iPhone 15 Pro

Přemýšlíte, na kterém iPhonu si hraní nejvíc užijete? Mezi žhavé modely určitě patří iPhone 15 Pro. Proč tomu tak je? Pojďme se podívat na jeho herní dispozice:

iPhone 15 Pro má velký a jasný displej s vysokým rozlišením a obnovovací frekvencí 120 Hz, který zajišťuje plynulost a detailnost obrazu.

Je vybaven nejnovějším procesorem A16 Bionic, který hravě zvládne i ty nejnáročnější hry bez sekaní nebo přehřívání.

Má také vynikající baterii s kapacitou 4000 mAh. Ta vám umožňuje hrát dlouhé hodiny bez rizika, že se vám v tom nejlepším telefon vybije. Baterie navíc podporuje rychlé a bezdrátové nabíjení, takže se i v případě, že vám dojde „štáva“, můžete rychle vrátit do hry.

Díky čtyřem reproduktorům a podpoře Dolby Atmos, které vytvářejí prostorový a velmi realistický zvuk, disponuje tento model skutečně skvělým zvukem.

iPhone 15 Pro je navíc kompatibilní s mnoha herními doplňky, jako jsou ovladače, sluchátka, klávesnice nebo myši, které zvyšují jeho ovladatelnost i vaše pohodlí při hraní.

Už se těšíte na svou chvilku, kdy zapomenete na okolní svět a vrhnete se do světa mobilních her? Ať už vyberete kterýkoli iPhone, věříme, že to bude velký zážitek.