Jste vášniví hráči, kteří chtějí mít co nejlepší zážitek z hraní her na mobilním zařízení? Pak je tento článek určený právě vám. Poradíme vám v něm, které hry z těch aktuálně dostupných pro iPhone jsou za nás ty nejlepší a nejzábavnější i to, jaký iPhone je pro pořádné gamery nejvhodnější.

Kdo si hraje, nezlobí: hry na iPhone

iPhone je známý svou kvalitou, rychlostí a spolehlivostí. To jsou vlastnosti, které ocení každý hráč. V App Store najdete hry na iPhone různorodých žánrů – např. akční, logické i dobrodružné. Některé z nich jsou zdarma, jiné jsou dostupné za poplatek. Jak se v pestré nabídce stovek her neztratit? Vybrali jsme pro vás souhrn těch nejzajímavějších a nejzábavnějších her na trhu. Mezi ty nejoblíbenější patří například:

  • Minecraft – kreativní sandboxová hra, ve které si můžete stavět svůj vlastní svět z kostek a prozkoumávat ho s přáteli.
  • Among Us – sociálně dedukční hra. Spolupracujte s ostatními hráči a odhalte společně zrádce, který se mezi vámi ukrývá.
  • Candy Crush Saga – sladká logická hra, ve které musíte spojovat stejnobarevné bonbóny a plnit různé úkoly.
  • Call of Duty: Mobile – akční střílečka z pohledu první osoby, ve které se můžete utkat s ostatními hráči v různých prostředích.
  • Genshin Impact – dobrodružná RPG hra, ve které se vydáte do otevřeného světa plného magie a boje.

Tip: Pokud chcete mít z hraní na iPhone ještě lepší zážitek, doporučujeme vám pořídit si herní ovladač, který snadno připojíte ke svému telefonu. Umožní vám ovládat hru pohodlněji, a tak se do hraní více ponořit.

Jaký iPhone vybrat

Rozhodli jste se pořídit si nový iPhone pro gaming a ptáte se, který model je pro vás nejlepší? Na trhu je k dispozici několik modelů iPhonů, které se liší velikostí, výkonem a přirozeně i cenou. Obecně platí, že čím vyšší číslo model nese, tím vyšší je kvalita jeho displeje, baterie i procesoru.

Přečti si také:   Začínáš studovat v Praze? A víš, kam se jít večer bavit?

Pro hráče je důležité mít dostatečně velké úložiště, aby si mohli stáhnout všechny své oblíbené hry. Nezanedbatelnou roli hraje velikost operační paměti. Velký displej napomáhá k tomu, abyste ve hře mohli vnímat všechny detaily. A samozřejmě je potřeba mít na nákup telefonu také dostatek peněz.

iPhony a hry na iPhony

Náš favorit: iPhone 15 Pro

Přemýšlíte, na kterém iPhonu si hraní nejvíc užijete? Mezi žhavé modely určitě patří iPhone 15 Pro. Proč tomu tak je? Pojďme se podívat na jeho herní dispozice:

iPhone 15 Pro má velký a jasný displej s vysokým rozlišením a obnovovací frekvencí 120 Hz, který zajišťuje plynulost a detailnost obrazu.

Je vybaven nejnovějším procesorem A16 Bionic, který hravě zvládne i ty nejnáročnější hry bez sekaní nebo přehřívání.

Má také vynikající baterii s kapacitou 4000 mAh. Ta vám umožňuje hrát dlouhé hodiny bez rizika, že se vám v tom nejlepším telefon vybije. Baterie navíc podporuje rychlé a bezdrátové nabíjení, takže se i v případě, že vám dojde „štáva“, můžete rychle vrátit do hry.

Díky čtyřem reproduktorům a podpoře Dolby Atmos, které vytvářejí prostorový a velmi realistický zvuk, disponuje tento model skutečně skvělým zvukem.

iPhone 15 Pro je navíc kompatibilní s mnoha herními doplňky, jako jsou ovladače, sluchátka, klávesnice nebo myši, které zvyšují jeho ovladatelnost i vaše pohodlí při hraní.

Už se těšíte na svou chvilku, kdy zapomenete na okolní svět a vrhnete se do světa mobilních her? Ať už vyberete kterýkoli iPhone, věříme, že to bude velký zážitek.