Cyber Arcade je jedinečný prostor plný zábavy. Kde ho najdeš a co všechno nabízí pro milovníky her a hraní?

Kde najdeš Cyber Arcade

Cyber Arcade je herní prostor, který je součástí nově otevřené Fun Areny. Ta se nachází v Praze v ulici Petrská, a to asi 400 m od vstupu do metra B a C Florenc. Zároveň je vzdálená pouze 5 minut chůze od nákupního centra Palladium. Vyniká tedy dobrou dostupností.

A právě ve třetím podlaží tohoto unikátního prostoru se nachází Cyber Arcade. Toto zázemí vzniklo pod taktovkou někdejšího Muzea her, dnes působícího pod značkou Cibien’s Corner.

Pod záštitou provozovatele byla vytvořena kromě pražské Cyber Arcade i další místa, která nabízejí zábavu. V Praze je to ještě Game World v OC Šestka a dále Game Station v Plzni a Game Planet v Olomouci.

Cyber Arcade zóna ve Fun Arena Praha

V provozu je zábavní centrum ve Fun Areně po celý rok, vždy standardně v sobotu a neděli, a to od 10:00 do 20:00. Ve zbylých dnech je zázemí dostupné pro rezervace. Rezervace je určena hlavně pro početnější skupiny. Většinou se zde konají narozeninové oslavy, teambuildingy, workshopy a semináře.

Co nabízí prostor Cyber Arcade

Celá herna má stylové prostředí v cyberpunkovém duchu. Zájemci zde najdou kolem 120 zařízení, která představují průřez videoherní historií, a zároveň prezentují stroje z celého světa. Velmi početně jsou tu zastoupeny především ty z Japonska.

Důraz se klade na maximální úroveň zábavy a skupinové hraní. Některé hry jsou určeny dokonce až pro čtyři hráče. Mnohé z představených her jsou evropskými unikáty. Zahraj si závody, simulátory, střílečky, RPG nebo bojovky.

Fun Arena Praha, Cyber Arcade zóna

Najdeš tady jak klasické hry, ke kterým patří Arkanoid, Bomberman, DOOM, Pacman, Prehistroik nebo Wolfenstein 3D, tak i moderní stroje jako Chunithm, DariusBurst EX, Dark Escape 4D, Puyo Puyo 2. Nechybí ani vše důležité od Lost World, Mario, Need For Speed přes Sega Rally, Sonic až po Warcraft, Unreal Tournament a Quake po síti a mnoho dalšího.

Přečti si také:   Čtečku e-knih využiješ i při studiu. Jak ji vybrat?

A pokud by mělo hrozit, že některou z her nebudeš znát, nevadí. Počítá se i s tím, že se hrát teprve naučíš. Během tvé návštěvy totiž bude v Cyber Arcade samozřejmě přítomná ochotná obsluha, která ti s ovládáním ráda pomůže.

V prostoru lze využít i VIP salonek, který je vhodný pro oslavy narozenin nebo jednoduše soukromé posezení. Zajímavou možnost nabízí i DOOM Room s retro počítači zapojenými do LAN a možností si ve skupině zahrát nejen legendární DOOM, ale i Unreal Tournament a jiné klasické tituly z let minulých. Cyber Arcade oživuje retro atmosféru 70., 80. a 90. let.

Fun Arena Praha, Cyber Arcade zóna

Jak je to se vstupným

Co se týče vstupu, nabízena je jak základní sazba, tak i různé slevy určené především studentům.

Vstupné:

 1. V rámci běžné otevírací doby:
 2. vstupné standardní = 600 Kč na osobu na celý den
 3. vstupné rodinné = 2 200 Kč – zahrnuje 2 rodiče + 2 děti (do 12 let) nebo 1 rodič + 3 děti (do 12 let) na celý den
 4. V režimu „pouze na rezervaci“ nebo v časech běžnou otevírací dobu:
 5. standardní vstupné od 500 Kč na osobu na dobu 3 hodin
 6. dále vstupné skupinové:
  1. Méně než 20 osob = 700 Kč na osobu (minimální počet osob je 10, v případě menšího počtu 700 Kč za každou chybějící osobu)
  1. 20 až 29 osob = 600 Kč na osobu
  1. 30 a více osob = 500 Kč na osobu
 7. Služby za příplatek:
 8. exkluzivita prostoru (celá arkádová herna pouze pro určené osoby) = 10 000 Kč
 9. VIP salónek = 1 500 Kč na hodinu
 10. DOOM PC Room (speciální místnost pro LAN hraní) = 3 000 Kč na 4 hodiny nebo 5 000 Kč na 8 hodin
 11. Slevy:
 12. ISIC = 15 % sleva na osobu (nelze kombinovat se školním výletem)
 13. VIP salónek na více než 3 hodiny = 1 000 Kč na hodinu
 14. Školní výlet 20 dětí a více = 20 % sleva na osobu (určeno pro základní a střední školy, doprovod učitele zdarma)
Fun Arena Praha, Cyber Arcade zóna

Ještě váháš, kam s kámošema vyrazit? Teď už je to přece jasný.