Prověř své znalosti ze všech možných oblastí. Klasická kvízová hra známá z televizních obrazovek je i v podobě deskové hry, která zabaví doma s rodinou i na akci s přáteli.

Jak se desková hra AZ kvíz hraje?

AZ kvíz hra je desková vědomostní hra, kterou si můžeš zahrát kdykoli budeš chtít. Hra má stejná pravidla jako oblíbený televizní AZ kvíz a jejím cílem je propojit 3 strany herního plánu žetony své barvy. Tyto žetony získáš za správné odpovědi na soutěžní otázky, kterých se ve hře nachází. Celkem to je 120 oboustranných karet.

Hra AZ kvíz byla vyrobená v ČR a nabídne záludné otázky ze všech možných oborů. Překvapivými otázkami pobaví i poučí a bude skvělým společníkem pro rodinné večery nebo oslavy s přáteli.

Zkušenosti hráčů

Ti, kteří si hru už pořídili mají dle dostupných recenzí smíšené pocity. Někteří jsou spokojeni s kvalitou produktu a jeho interaktivitou, ale někteří si stěžují na nedostatečné množství otázek v balení. To je ovšem řešeno novým vydáním s novými otázkami.

Za redakci můžeme říct, že je to na pravidla velmi nenáročná hra, která je připravená k hraní hned, jak ji vybalíš z krabice. Otázky nejsou nikterak záludné, ale málokdo by znal odpovědi na všechny. Kdyby jo, nebyla by to zábava.

Závěrem ke hře AZ kvíz

Celkově lze říci, že AZ kvíz hra je skvělým způsobem, jak se učit a bavit zároveň. S jeho interaktivními prvky a poutavými otázkami si hráči mohou rozšířit své znalosti. Hra je vhodná pro všechny, kteří mají rádi vzdělávání spojené s herním prvkem.

Mrkni i na další recenzi – psali jsme o hře Divukraj.

Přečti si také:   Nejlepší postapokalyptické filmy poslední doby