Všichni to známe – datum schůzky se blíží a ty prostě nevíš, jak se obléct na rande a oslovit hned na první pohled. Jestli chceš vážně zazářit, inspiruj se v tomhle článku a udělej dojem. Je to totiž dobrý první krok, kterým si zaručeně naženeš body navíc.  

Přemýšlíš, v čem na rande. Chceš působit formálně, ležérně, nebo nahodit nějaký sexy outfit, který přiláká pozornost nejen tvého partnera? Tohle a mnohem více se nám všem honí v hlavě před každou první schůzkou. Pojďme ubrat trochu stresu a pobavit se o tom. 

Hlavně si na nic nehraj 

Když přemýšlíš nad tím, co si obléct na první rande, nejspíš tě napadla spousta komplikovaných a elegantních outfitů. Nenech se tím ale příliš unést. Je pravda, že na rande určitě ve špinavém tričku jít nemůžeš. Zároveň to ale nepřeháněj. Důležité je pořád působit autenticky. Jestli jinak chodíš v mikině a libuješ si v pohodlí, nemá cenu se rvát do upnutých košil nebo sukní.  

Šik i uprostřed zimy 

V létě a teplejších měsících je to značně jednodušší. Nemusíš řešit to, že vypadat dobře a zároveň nezmrznout je občas fakt peklo. Dámy na sebe hodí volné šaty, pánové si vezmou tričko, případně hezkou ležérní košili a řešení je na světě. Jestli se ale chystáš na rande v chladnějších měsících, chce to víc kreativity. 

Autenticky, ale přesto elegantně 

Ať už je tvůj styl jakýkoliv, rozhodně z něj vycházej. Pokud jsi například metalovým fanouškem, určitě můžeš zvolit nějaký povedený ouftit na rande v zimě laděný do tmavých barev. Tričko za pár korun s logem oblíbené skupiny nechej doma, ale pokud máš nějaký oficiální merch, neboj se ho vytáhnout z police. Když to zkombinuješ s rozepnutou košilí, budeš vypadat úžasně. A hlavně budete mít na rande hned další téma, o kterém mluvit. 

Přečti si také:   Jak se obléct na přijímačky na SŠ

Chybu neuděláš ani s pohodlným svetrem, který zahřeje, a přesto působí trochu formálněji než rozepnutá košile. Ideální je kombinace tmavších barev, které se hodí do chladnějšího počasí a zároveň působí poklidným a vřelým dojmem.  

Na rande to chce rozhodně nový účes, co takhle balayage? Nebo raději ušetřít za kadeřnici a vrhneš se na to doma? Pak je tu pár tipů, jak si sama ostříhat vlasy .