Coqui sem, Coqui tam, Coqui kam se podívám. Pohodlná obuv s žabákem ve znaku si podmaňuje čím dál víc lidí. U dětí jsme to mohli čekat, protože nabízíme pestrou škálu veselých motivů. Rychle však roste i komunita mladých lidí, kteří oceňují inovační neformální obuv. Bez zaváhání si troufáme naše materiály CoquiFlex a CoquiAir označit za přelomové. Vydrží opravdu hodně, až 30 000 extrémních ohybů bez poškození. Navíc při došlápnutí absorbují energii a jsou antibakteriální.

Velkým nešvarem podobného typu obuvi bývá podrážka, která neskutečně klouže. To se však podařilo vyřešit a námi využívané materiály jsou plně protiskluzové. Bezpečnosti pomáhají i pevné patní pásky. Samozřejmostí je to, že naše materiály nebarví, na podlaze tak nezůstávají žádné čmouhy.

coqui-obuv

Naše kolekce jsou nezaměnitelné svými charakteristickými barvami a nezaměnitelným designem. Desítky modelů na každé roční období a do každého počasí vám umožní naplnit celý botník stylovkama od Coqui. Věřte, že na návrzích každé kolekce pracujeme s těmi nejlepšími návrháři v Evropě.

Například kolekce pánských papučí NUVOLA pochází od návrhářů z Barcelony.  Každý rok přibývají stále nové. Průběžně pracujeme na tom, abychom nabídli spotřebitelům další typy obuvi, ať už se hodlají vydat na pláž, projít se po verandě, vyrazit do města nebo brouzdat sněhem, je tu pro ně Coqui, značka, která se nebojí kontroverze a která rozhodně nenudí. Pokud rádi oživujete svůj styl něčím novým, jsme ten pravý brand pro Vás. Mrkněte se na náš e-shop a uvidíte sami.

Potěšíme vás nabídkou pohodlných sandálů, clogsů, pantoflí, papučí, gumáků, plátěnek nebo třeba klasických žabek a espadrilek. A u bot určitě nekončíme, máme stylové amulety na naše boty nebo třeba luxusní kolekci zimních čepic. Mrkni na to a vyber si svoje první Coqui.

Přečti si také:   Bydlení na Žižkově má svůj genius loci i pro studenty

Má to smysl

Protože jsme globálně působící firma, která produkuje a prodává velké množství výrobků, jsme si vědomi naší společenské a ekologické odpovědnosti. Sladění business a starost o životní prostředí není nic jednoduchého, ale makáme na tom.  Připravujeme systém, který umožní oživit každý pár obnošených bot. Nepůjdou do koše, vrátí se zpátky k nám a my z nich vyrobíme další věci. Do roku 2025 bude mít Coqui obuv 100 % životní cyklus. #RelaxOn