Podcast Tik Talk je nový projekt, který pohltí všechny milovníky hodinek. Přináší nejen zajímavé novinky a témata z hodinkového odvětví, ale také pohledy na moderní technologie a inovace, které tento svět posouvají kupředu.

O Tik Talku

Hodinkový podcast Tik Talk je pod taktovkou e-shopu Helveti.cz. Tým jeho expertů se zaměřuje na hodinky, což je v Helveti skutečnou vášní. Každá epizoda tak přináší nejen zajímavá témata a novinky z oblasti hodinkového světa, ale také se soustředí na moderní technologie a inovace. Hosté sdílejí své odborné znalosti, osobní příběhy a jedinečný vztah k hodinkám, včetně vzpomínek a zážitků z různých akcí a eventů.

Kde podcast poslouchat?

Podcast Tik Talk je dostupný na většině známých platforem, jako jsou Spotify, Apple Podcasts, YouTube, Amazon a Castbox.fm.

Co jsme se dozvěděli?

Na světe jsou už tři díly a jeho světlo brzy spatří i další. Tady je malý nástřel toho, co zatím v dílech probrali, ale lepší bude, když si je půjdeš rovnou poslechnout.

Watches & Wonders

První epizoda představila událost roku Watches and Wonders a souběžně probíhající výstavy a akce v Ženevě. Hostem byla hodinářka Darča, která sdílela své zážitky a zkušenosti. Jestli ti je téma hodinek blízké, navštiv podzimní pražský event SEW a Micro Praha, ten je již několik let přístupný veřejnosti.

Seiko

Seiko je oblíbenou značkou mezi hodináři Darčou a Patrikem. Poslechni si i druhou epizodu Tik Talku a dozvíš se o jejich cestě k této značce, co na hodinkách Seiko oceňují a na co si dát pozor při koupi prvního kusu.

Tik Talk Podcast o hodinkách SEIKO

Powermatic 80

Třetí díl přenesl pozornost k švýcarským strojkům, zejména k nejpoužívanějšímu mechanickému strojku Powermatic 80. V epizodě se seznámíš s přehledem nejběžnějších mechanických strojků a dozvíš se, proč jsou švýcarské hodinky tak ceněné.

Přečti si také:   K profesionálnímu kuchaři patří nejen rondon: Bez čeho se neobejde?

Proto si udělej pohodlí a užij si každou epizodu podcastu Tik Talk. Ponoříš se do fascinujícího světa hodinek, kde se tradice setkává s inovací a každý tik znamená další příběh.