TikTok si našel místo v srdích 800 milionů lidí, kteří ho aktivně používají. Jen v USA si ho stálo 165 milionů uživatelů a aktuálně patří mezi  1 % nejstahovanějších aplikací. Aby ne, na krátká videa se dobře kouká, a o to zajímavější je, když se přenesou z telefonu do reálu. Nás zaujali virální tance. Třeba na amerických školách téměř každý ví, co je tanec Renegade a 9 z 10 studentů vám ho bude schopných i zatančit. Umíš ho taky?

Renegade

Zdaleka nejoblíbenějším tancem na TikToku. Autorkou je tehdy 14-letá Jalaiah Harmon z Atlanty. Světlo světa Renegade spatřil v září 2019, kdy ho Jalaiah zatančila na píseň Lottery od K Camp.

Number One Baby

Pod TikTokových účtem s názvem Balqisyhrudin najdeš autorku dalšího virálního tance.  Vytvořila ho na píseň Relationship od rapperů Young Thug a Future.  Ač název Number One Baby není oficiální, všichni, kteří tanec znají, mu neřeknou jinak. Podívej se, jak se tančí a hned to taky pochopíš.

7 Rings

Dvacetišestiletý Devin Santiago z New Jersey vytvořil choreografii na zremixovanou verzi písně 7 Rings od Ariany Grande. Potom, co video zveřejnil na TikToku se moc hypu nedočkalo. Nicméně vše se změnilo, když uživatelka @itsjaymoneyy tento tanec zatančila se svou mámou. Video získalo 800 tisíc lajků a vidělo ho 87 300 lidí. DJ´s Flex & BasedPrince byli neuvěřitelně šťastní, protože to znamenalo obrovské promo pro jejich mix zmíněného songu.

Znáš další virální tanec? Nebo máš svůj vlastní? Poděl se o ně s námi v komentářích.

Přečti si také:   Desková hra Divukraj